پوشاک سازمانی

تولید انواع تی شرت یقه دار جودون

چرا استفاده از تی شرت تبلیغاتی جودون

معمولا در تولید تی شرت های تبلیغاتی از انواع پارچه ها و طرح ها استفاده می شود که این موضوع خود به خود به ایجاد انواع آن منتهی می شود

لذا صاحبان کسب و کارها می توانند بسته به طرح و لوگوی تبلیغاتی خود یا متناسب با فعالیتشان یا مخاطبانشان دست به انتخاب تی شرت بزنند. تنوع زیاد باعث می شود سلیقه های زیادی به تی شرت محبوب خود دست پیدا کنند.

در دنیای حساب و کتاب امروز و چرتکه انداختن های آن هیچکس را پیدا نخواهید کرد که با گرفتن یک هدیه تبلیغاتی رایگان خوشحال نشود و قدردان شما نباشد حال چه رسد

به اینکه آن هدیه تبلیغاتی یک کالای محبوب چون تی شرت تبلیغاتی باشد که البته هرچه مرغوب تر و با کیفیت تر باشد به برندینگ و تبلیغ کسب و کار شما و وفاداری مخاطبانتان در قبال این لطف شما خواهد افزود.

01

الگو برش استاندارد تی شرت

برای تولید تی شرت یقه دار یا اصطلاحا ( POLO SHIRT ) استفاده از الگو برش استاندارد بسیار حائز اهمیت می باشد. یک تی شرت استاندارد باید متناسب با سایز بندی و تن پوش فرد استفاده کننده ، ظاهری مناسب و با وقار داشته باشد.

02

کیفیت پارچه درجه ۱

پارچه مورد استفاده در تولید تی شرت ها از ۳ مدل پلی استر پنبه، پنبه لاکرا و تمام پنبه می باشد. که با توجه به نیاز و استفاده مشتریان گرامی مشاوران و همکاران ما در بخش ثبت سفارشات پارچه مناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد. لازم به ذکر می باشد که هر ۳ مدل پارچه از کیفیت لازم و بالا در نوع خود برخوردار هستند.

پارچه های مورد استفاده جهت تولید تی شرت پس از بافت مراحل تکمیل و کامپکت و شستشو را در کارخانه سپری کرده و پس از خشک کردن بسته بندی می شوند. این مراحل باعث می شود که آبروی و تغییر رنگ پارچه قبل از بسته بندی گرفته شود.

03

خدمات گلدوزی و چاپ

یکی از مهمترین قسمت ها در فرایند تولید تی شرت سازمانی و تبلیغاتی انجام خدمات چاپ و گلدوزی لوگو یا طرح مورد نظر مشتریان می باشد. با توجه به جنس پارچه مورد استفاده، و بررسی طرح ارسالی مشتریان ، همکاران ما در بخش طراحی گزینه مناسب جهت چاپ یا گلدوزی روی تی شرت را به شما اعلام میکنند.

بعضی مواقع امکان گلدوزی یک طرح یا لوگو نیست و ناچارا مجبور به انجام چاپ لوگو هستیم.

یکبارخدمات ما را تجربه کنید …

بدون شک مشتری دائم ما خواهید شد

تولید تی شرت یقه دار جودون

تی شرت یقه دار آستین بلند

هرگاه اسم تی شرت به زبان آورده می شود معمولا تصوری که از آن به ذهن عموم مردم متبلور می شود لباسی است که از آستین های کوتاهی به شکل T برخوردار است و معمولا هم دارای یقه های گرد یا v شکل می باشد. اما به ندرت پیش می آید که با آوردن نام تی شرت به ذهن کسی تی شرت های آستین بلند هم خطور کند.

بخصوص اگر چون پیراهن ها یقه دار هم باشد که خب این از پر استفاده بودن و متعاقبا بیشتر شناخته شدن تی شرت های آستین کوتاه نشأت می گیرد که به شکل مرسوم و شناخته شده ای در بین مردم تبدیل شده است. اصولا تی شرت یقه دار آستین بلند به سبب داشتن یقه ای چون پیراهن که حال یا به صورت یقه برگردان یا مجزا به تنه تی شرت وصل و دوخته شده از تی شرت آستین بلند متمایز می شود.

فرق تی شرت یقه دار آستین بلند با سایر مدل ها

شاید بتوان اولین وجه تمایز تی شرت یقه دار آستین بلند با سایر تی شرت ها رو در شکل ظاهری آن یافت که از یقه ای همچون پیراهن ها برخوردار است و آستین های آن هم بلند است. همچنین نوع استفاده آن نیز بر خلاف تی شرت های آستین کوتاه که استفاده بیرونی اش فقط در فصول گرم و معتدل است، استفاده بیرونی این تی شرت معمولا در فصول سرد و معتدل است.

همچنین وجود یقه، کمی به این تی شرت شکل و فرم رسمی و سازمانی می بخشد که تمایز دیگرش به نسبت تی شرت های بدون یقه است. علاوه بر آن چون در فصول گرم سال کمتر استفاده می شود لذا در ساخت و تولید آن از الیاف مصنوعی غیر قابل تنفس چون پلی استر هم استفاده می شود که به جهت عدم تهویه هوا گرم تر است.

تی شرت یقه دار آستین بلند چه استفاده ای دارد؟

تی شرت یقه دار آستین بلند که بدان پولوشرت آستین بلند هم گفته می شود معمولا در فصول سرد و معتدل پوشیده می شود و در فصول گرم جز برای مشاغلی چون ملوانان و خدمه کشتی و… که مقابل آفتاب سوزان در دریا و بر روی کشتی فعالیت می کنند، استفاده ای ندارد و آستین بلند این تی شرت ها می تواند محافظی برای پوستشان در برابر اشعه مستقیم نور خورشید باشد.

همچنین به جهت داشتن یقه، این تی شرت همچون انواع بدون یقه اش لباسی دم دستی و پوشاکی همه کاره محسوب نمی شود وکمی جنبه رسمی پیدا می کند و می تواند به عنوان لباس مهمانی ها و مراسم های رسمی یا بعضا اداری پوشیده شود.

جنس و کیفیت تی شرت یقه دار آستین بلند

از آنجاییکه تی شرت یقه دار آستین بلند معمولا در فصول سرد و معتدل سال پوشیده می شود لذا پارچه مورد استفاده در ساخت آن هم از الیاف مصنوعی چون پلی استر و لاکرا و… یا ترکیبی از الیاف مصنوعی و طبیعی چون جودون و ملانژ و… است که گردش و تهویه هوا در آن به نسبت الیاف طبیعی کمتر صورت می گیرد و برای فصول سرد گرمتر است

که البته این به معنای آن نیست که از پارچه الیاف طبیعی چون نخ پنبه یا ویسکوز و… در ساخت این قبیل تی شرت ها استفاده نمی شود. به لحاظ کیفیت هم وقتی الیاف طبیعی با الیاف مصنوعی ترکیب می شوند بهترین حالت کیفیت را پدید می آورند.

انواع تی شرت یقه دار آستین بلند

انواع تی شرت یقه دار آستین بلند، علاوه بر جنس پارچه اش که می تواند از انواع الیاف مصنوعی یا طبیعی یا ترکیبی از این دو باشد، در شکل یقه و ساختار جلوی یقه هم دارای انواعی است که می تواند به صورت دکمه ای یا زیپی و… باشد.

همچنین به لحاظ رنگ بندی های متنوع و طرح و نقش های روی آن یا حتی در شکل جیب دار و بدون جیب نیز از انواعی برخوردار است.

مخاطبان تی شرت یقه دار آستین بلند

معمولا مخاطبان تی شرت یقه دار آستین بلند را کسانی تشکیل می دهند که می خواهند شکل و ساختار تی شرت را با استایل یقه پیراهن ها با هم داشته باشند. همچنین آنها که به دنبال لباسی می گردند که ضمن زیبایی و برخورداری از مد روز،  نه زیاد گرم باشد و نه زیاد خنک، تی شرت یقه دار آستین بلند را انتخاب می کنند.

علاوه بر آن استفاده از این تی شرت در فصول سرد و معتدل سال یا استفاده از آن در فصل گرما در مقابل نور مستقیم خورشید توسط ملوانان و خدمه کشتی و… یا جهت شرکت در مهمانی ها و مراسم های رسمی یا حوزه تبلیغات از مخاطبان بسیاری برخوردار است.

قیمت تی شرت یقه دار آستین بلند

قیمت تی شرت یقه دار آستین بلند بر اساس جنس پارچه آن یا کیفیت دوخت آن یا بعضا طرح و نقش و رنگ بندی آن تعیین می شود، اما اینها همه چیز نیست و ممکن است قیمت یک تی شرت یقه دار آستین بلند به جهت خرید از یک فروشنده واسطه گر یا بی تجربه در تولید گران تمام شود و هزینه بیشتری بپردازید.

لذا مجموعه افرنگ جامه که تولید کننده ای با سابقه و باتجربه در عرصه تولید انواع تی شرت با انواع پارچه های با کیفیت تولید داخل و بعضا پارچه های وارداتی است در سایت خود مجموعه کاملی از انواع تی شرت یقه دار آستین بلند را با قیمت های کاملا رقابتی و مناسب عرضه می کند که از کیفیت خوبی هم برخوردار است.