تولید انواع تی شرت یقه دار تبلیغاتی

تولید انواع تی شرت یقه دار تبلیغاتی پلی استر

جالب است بدانید که همزمان با محبوب شدن این الیاف مصنوعی، همواره برای البسه ای که با آن ساخته می شد این ادعا وجود داشت  که می توان تا ۶۸ روز بدون اتوکشی پوشید. یعنی اگر شما هر البسه ای مثلا یک تی شرت یقه دار پلی استر خریداری می کردید تا حدود ۶۸ روز چروک نمی شد و شما می توانستید بدون اتو کردن در طی این مدت از آن استفاده کنید

که در نوع خودش شگفت انگیز بود. تی شرت یقه دار پلی استر به جهت یقه ای که به سبک پیراهن ها دارد کمی شکل کلاسیک می یابد که آنرا برای مهمانی های رسمی و نیمه رسمی مناسب می گرداند لذا اگر می خواهید برای استفاده ورزشی در فصل گرم از آن استفاده کنید کمی احتیاط کنید اما برای استفاده ورزشی در فصل معتدل یا داخل سالن در فصل سرد گزینه ای عالی به نظر می رسد.

اطلاعات بیشتر در ادامه همین صفحه

تی شرت یقه دار جودون

تولید انواع تی شرت یقه دار تبلیغاتی تا حدی سبب می شود که بتواند جنبه رسمی هم به خود بگیرد و به عنوان یک لباس سازمانی هم مورد استفاده واقع شود، همچنین برای استفاده در مهمانی های رسمی و پوشیدن در فصول گرم و معتدل سال یا شغل هایی که از تشریفات خاصی برخوردارند تی شرت یقه دار پنبه ای گزینه مناسبی برای استفاده به نظر می رسد.

همچنین برای استفاده در مد و زیبایی یا مصارف ورزشی لباس مناسبی خواهد بود.

مخاطبان تی شرت

مخاطبان انواع تی شرت یقه دار تبلیغاتی معمولا  در بین همه اقشار مردم هستند اما اگر بخواهیم به لحاظ آماری بیشترین استفاده از تی شرت را در بین مخاطبانش بررسی کنیم قطعا نوجوانان و جوانان در رتبه های اول آن قرار می گیرند. همچنین تی شرت یقه دار پنبه ای علاوه بر آن حتی می تواند در قالب یک لباس سازمانی و اداری از مخاطبانی  برخوردار باشد یا مشاغلی که در فصل گرما فعالیت دارند یا در ورزش و… علاوه بر آن نباید مخاطبان بسیار آن در دنیای تبلیغات را فراموش کرد که توسط کسب و کارها برای اهداء هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند.

تی شرت یقه دکمه دار

قیمت تی شرت یقه دار

این قبیل تی شرت ها نیز به مانند سایر البسه به جهت تنوع الیاف پنبه مورد استفاده در ساخت آنها که هر یک از درجه های مرغوبیت متفاوتی برخوردارند به نسبت همان هم دارای قیمت های متنوعی هستند. در واقع همان داستان همیشگی تناسب جنس با قیمت در این مدل تی شرت ها نیز صدق می کند.

با اینحال مجموعه افرنگ جامه مجموعه ای از تی شرت ها بخصوص انواع تی شرت یقه دار پنبه ای را در سایت خود عرضه و آماده فروش کرده که بعید است با قیمت های کاملا رقابتی اش بتوان قیمت های مناسب تر و مقرون به صرفه تر از آن در جای دیگر یافت.

 

اطلاعات بیشتر

جنس و کیفیت تی شرت یقه دار پنبه ای

جنس و کیفیت این مدل تی شرت همانطور که از نامش هم پیداست همان الیاف پنبه است که با این حساب خصوصیات و ویژگی های پارچه پنبه را نیز به ارث می برد.

خنکی و قابل تنفس بودن پارچه آن که سبب تعریق نمی شود و از همه مهمتر نرمی و لطافت آن که برای پوست هم حساسیت ایجاد نمی کند می تواند از نکته های بارز کیفیت و خصوصیات جنس آن باشد. همچنین سبکی پارچه این نوع تی شرت آنرا تبدیل به البسه راحتی می کند که در تن خوب می ایستد و فرم خود را از دست نمی دهد.

تی شرت یقه دکمه دار

معمولا تی شرت ها با یک تک جیب در قسمت سمت چپ قفسه سینه ارائه می شوند که علاوه بر جنبه های مد و زیبایی اش، بعضا جنبه دکوری و زینتی هم دارد. اما شاید بتوان مهمترین نقش جیب در تی شرت یقه دار جیب دار را امکان گذاشتن برخی اقلام از  کاغذ یادداشت و قلم و کارت تا… دانست

که می تواند بسیار مفید فایده باشد. حتی می توان بر روی جیب، کار تبلیغی کرد و تبلیغات کسب و کارها را بر روی آن چاپ یا حتی گلدوزی کرد. به طور کلی ایده اضافه کردن جیب نیز به مانند یقه شاید برگرفته از محبوبیتی باشد که البسه مد قدیم چون پیراهن ها داشتند و طبیعتا به واسطه همان محبوبیت در ساخت البسه مد جدید چون تی شرت ها نیز از برخی جزئیات طرح و شکل آنها استفاده شده است.